ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک

تاریخ انتشار : 2023/03/28

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک، چگونه مناسب ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک را انتخاب کنیم؟ جیتوپک در این مقاله برای خرید دستگاه کارتن سازی اتوماتیک راهنمایی میکند.

خرید ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک

هنگامی که قصد خرید ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک  با سرعت بالا را دارید، ممکن است جنبه های زیر را در نظر بگیرید:

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک

طراحی ماشین

اکثر تولید کنندگان دستگاه کارتن سازی با سرعت بالا تمام اتوماتیک طراحی و ساخت را به عنوان یک دستگاه بادوام معرفی می کنند که می تواند بهتر در برابر نیروهای خارجی و لرزش مقاومت کند و با محیط خشن مصرف کننده مطابقت داشته باشد.

بنابراین، هنگام خرید، لازم است اطمینان حاصل شود که تامین کننده دستگاه کارتن سازی قطعات با کیفیت بالا را اتخاذ می کند.

یعنی باید نوع قطعات مورد استفاده و نام سازنده را بپرسید. اگر مشتری درخواستی داشته باشد، برخی از تامین کنندگان لیست قطعات یدکی استاندارد را ارائه می دهند.

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک ارسال به سراسر کشور صورت میگیرد.

سفارشی سازی دستگاه کارتن سازی

بتوانید تامین کننده ای را انتخاب کنید که بتواند دستگاه کارتن سازی سفارشی را ارائه دهد و نیازهای واقعی شما را از طریق تغییرات جزئی در طرح برآورده کند.

اعتبار، قابلیت اطمینان

همچنین باید شهرت تامین کننده در صنعت و اینکه آیا وضعیت مالی او می تواند پایدار باشد را در نظر بگیرید. برای اطمینان از اینکه پس از نصب دستگاه، تامین کننده می تواند در سال های آینده به شما پشتیبانی و خدمات ارائه دهد.

حساسیت

چه در حال حاضر و چه در آینده، نیازهای بسته بندی ممکن است تغییر کند. بنابراین هنگام انتخاب دستگاه کارتن سازی نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد. اگر تخمین می‌زنید که کارتن‌ها یا اندازه‌های محصول در آینده تغییر خواهند کرد، مطمئن شوید که ماشین‌هایی که خریداری می‌کنید قابل نصب هستند یا می‌توانند کارتن‌هایی با اندازه‌های مختلف را حمل کنند.

علاوه بر این، باید روشن کنید که آیا سرعت کارتنری که می خواهید بخرید می تواند نیازهای سرعت فعلی و آینده شما را برآورده کند یا خیر.

اندازه دستگاه کارتن سازی

هنگام انتخاب تامین کننده باید ببینید که آیا او می تواند چندین مدل دستگاه کارتن سازی را ارائه دهد تا بتوانید به راحتی مدل مناسب خط بسته بندی خود را پیدا کنید.

اگر تجهیزات دفع محصول جلویی را خریداری می کنید که فضای زیادی را اشغال می کند، می توانید کارتنری را نیز خریداری کنید که فضای کمی را اشغال می کند.

به طور خلاصه، به چند دستگاه دیگر نگاه کنید، آنها را مقایسه کنید و سپس اندازه مناسب کارخانه خود را انتخاب کنید.

یکپارچگی ماشین

دستگاه کارتن سازی به طور کلی در وسط خط مصرف کننده قرار دارد، پس باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه کارتن سازی که خریداری می کنید می تواند با تجهیزات بالادست و پایین دست متصل و ارتباط برقرار کند.

به عنوان یک خط تولید کل همچنین شامل انواع ماشین های دیگر مانند دستگاه کیسه گیری بالادست و دستگاه بسته بندی می شود. اگر فقط یک کارتن می‌خرید، مطمئن شوید که تامین‌کننده شما می‌داند چگونه خط کامل را یکپارچه کند.

زمان تحویل دستگاه کارتن سازی

مشتریان امروزی درخواست تحویل سریع دارند و مهمتر از آن، از تامین کننده می خواهند که ماشین را در یک بازه زمانی توافق شده به ما بسپارد. می توانید برای اطمینان از تمام مراحل مصرف، از جمله فرآیند طراحی، تهیه، مونتاژ، آزمایش، سیم کشی و برنامه ریزی، برنامه مصرف تامین کننده را درخواست کنید.

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک تحویل و ارسال به سراسر کشور.

پشتیبانی خدمات فنی ماشین کارتن سازی

پس از نصب دستگاه در کارخانه شما، تامین کننده باید به ارائه پشتیبانی فنی ادامه دهد. با درک اینکه تامین کننده چندین تکنسین خدماتی دارد، می توانید از سرعت پاسخگویی خدمات او مطلع شوید.

یعنی تامین کننده ای را انتخاب کنید که بتواند خدمات ۲۴ ساعته ارائه دهد. اگر در منطقه ای متفاوت از تامین کننده هستید، مطمئن شوید که در منطقه تحت پوشش خدمات هستید.

ارزان ترین دستگاه کارتن سازی اتوماتیک و با کیفیت ترین انواع دستگاه کارتن سازی در جیتوپک به فروش می رسد.

خدمات فنی ماشین کارتن سازی

خدمات فنی ماشین کارتن سازی

برخی از مشتریان