خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو

تاریخ انتشار : 2023/02/18

خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو

خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو و جیتو پک نمایندگی دوم فروش ماشین سازی مقصدجو برای کسب قیمت دستگاه کارتن سازی با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

فروش دستگاه کارتن سازی

ماشین سازی مقصدجو و جیتوپک بیش از ۲۵ سال است که در زمینه طراحی و تولید ماشین سازی جعبه‌ و کارتن  ​​فعالیت می‌کند.  تولید ماشین آلات، سفارشی طبق نیاز مشتریان گرامی می باشد جهت مشاوره در خرید انواع دستگاه کارتن سازی باما تماس بگیرید با توجه به قیمت دلار ا زدرج قیمت در سایت جلوگیری کردیم برای اطلاع اط قیمت دستگاه های کارتن سازی مقصدجو میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت ماشین آلات کارتن سازی جیتوپک به عنوان یک تامین کننده حرفه ای ماشین آلات ساخت کارتن و جعبه در ایران برای بیش از دو دهه، ما می توانیم طیف گسترده ای از ماشین آلات ساخت جعبه و کارتن با کیفیت خوب را از یک مدل تا خط تولید کارتن سازی کامل شامل تولید تخته موجدار ۳،۵ و ۷ لایه عرضه کنیم. خط، شکاف‌های چاپگر فلکسو، دای‌کاتر دوار، دای‌کاتر خودکار، دستگاه‌های برش نیمه خودکار، چسب‌های پوشه (چسب‌کار جعبه)، لمیناتور فلوت، تخته موجدار سینگل فیسر، دستگاه چاپ دیجیتال تخته موجدار، بنابراین می‌توانید از ما خرید کنید ماشین آلات ساخت جعبه  با قیمت مناسب و کیفیت خوب. شما می توانید با خیال راحت بودجه و ظرفیت تولید مورد نیاز خود را به ما اطلاع دهید تا بتوانیم مناسب ترین تجهیزات شما را برای ساخت جعبه تامین کنیم.

خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو ارسال یه سراسر کشور می باشد.

خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو

خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو

بهترین دستگاه کارتن سازی

افزایش بهره وری

توانایی تولید جعبه‌های سفارشی در صورت تقاضا به این معنی است که جعبه‌های انبار کمتری باید ذخیره و مدیریت شوند و فضا و زمان ذخیره‌سازی آزاد شود. جعبه‌های سفارشی فضای کمتری را اشغال می‌کنند و به ظروف اجازه می‌دهند بیشتر در خود جای دهند.

کاهش فوری هزینه ها

بسته بندی سفارشی هدر رفت را کاهش می دهد، به این معنی که هزینه کمتری در کشتی خرج می شود. جعبه‌های کوچک‌تر و محکم‌تر به معنای سفارش کمتر پرکننده است. جعبه های حمل و نقل با حجم کمتر به این معنی است که جعبه های بیشتری در کامیون ها / کانتینرهای حمل و نقل جا می شوند.

دوستدار محیط زیست

کاهش استفاده از مواد و حمل و نقل کارآمدتر کالا به معنای کاهش ردپای کربن است. استفاده از بسته بندی راه راه به عنوان جایگزینی برای پلاستیک، راهی عالی برای کاهش تاثیر کسب و کار شما بر محیط زیست است.

رضایت مشتری

جعبه های محکم تر به این معنی است که اقلام به طور قابل توجهی کمتر آسیب می بینند و رضایت مشتری را بهبود می بخشد و بازدهی را کاهش می دهد. مشتریان چیزهای کمتری برای دور ریختن دارند که زندگی آنها را آسان تر می کند.

 

  • اطلاعات دقیق در مورد عواملی که به رشد بازار ماشین آلات ساخت جعبه و کارتن  در طی پنج سال آینده کمک می کند
  • برآورد اندازه بازار دستگاه ساخت جعبه راه راه و سهم آن در بازار مادر
  • پیش بینی آینده و تغییرات در رفتار مصرف کننده
  • رشد بازار ماشین آلات ساخت جعبه راه راه
  • جزئیات جامع عواملی که رشد فروشندگان بازار ماشین آلات ساخت جعبه راه راه را به چالش می کشد

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو

ما معتقدیم که کلید درک الزامات تولید ماشین آلات کوتاه مدت کاربردی، استفاده از آن است. به همین دلیل است که ما کارخانه جعبه سازی را راه اندازی می کنیم که از طیف وسیعی از ماشین آلات ما برای عرضه جعبه به مشاغل در جامعه محلی استفاده می کند. در نتیجه مستقیم استفاده روزانه از ماشین آلات ما، ما دائماً در حال گذراندن چرخه توسعه و آزمایش هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که ماشین آلات ما همیشه در حال تکامل هستند تا با تقاضاهای صنعت کوتاه مدت مطابقت داشته باشند.

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

 

 

برخی از مشتریان