خرید دستگاه کارتن سازی

تاریخ انتشار : 2023/02/19

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی،اولین تولید کننده حرفه ای ایران که دستگاه ساخت کارتن تمام اتوماتیک را تولید می کند.ما چیزی بیش از فروش ساده دستگاه کارتن سازی انجام می دهیم. ما تخصص فنی ارائه می دهیم و به ارائه بهترین خدمات به مشتریان در این بخش اعتقاد داریم.

خرید دستگاه کارتن سازی از جیتوپک با بهترین کیفیت روز دنیا و خدمات پشتیبانی و آموزش اپراتور ارسال به سراسرکشور برای کسب اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید.

ما به فروش انواع دستگاه کارتن سازی نو و دستگاه کارتن سازی دست دوم پرداخته ایم تا هر کارگاه براساس بودجه و نیاز خود به خرید بپردازد از راهنمایی های کارشناسان فروش برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی میتوانید بهره ببرید.

کارشناس فروش دستگاه کارتن سازی

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

نمایندگی فروش دستگاه کارتن سازی

چرا بیش از ۱۰۰ مشتری جیتوپک را انتخاب می کنند

نصب آسان

طراحی بسیار یکپارچه و هوشمند به شما این امکان را می دهد که از نصب آن تا راه اندازی کامل دستگاه ساخت کارتن سازی فقط چند ساعت زمان بگذرانید و سپس آن را به کار بگیرید.

تعمیر و نگهداری آسان

کل فرآیند بسیار ساده است و هیچ عملیات پیچیده ای وجود ندارد. علاوه بر این، اپراتور خود شما می تواند آن را به راحتی برای تعمیرات روزانه یا هفتگی انجام دهد.

آسان برای کار

کاری که باید انجام دهید این است که نوع جعبه را در صفحه لمسی انتخاب کنید، که از قبل برنامه ریزی شده است، سپس ابعاد جعبه و اندازه مواد را وارد کنید، تمام.

پس انداز کار

تمام تنظیمات را می توان به طور خودکار در عرض ۱ دقیقه توسط یک سیستم کنترل موتور سروو بدون هیچ تنظیمات دستی دیگری انجام داد. فقط یک اپراتور مورد نیاز است، صرفه جویی در کار.

 

بسته بندی سفارشی

سازندگان جعبه جیتوپک ارائه راه حل های بسته بندی سفارشی را ممکن می سازند. مطمئناً ارزش زیادی به محصولات شما اضافه می کند، در عین حال از آسیب در حین حمل و نقل جلوگیری می کند و رضایت مشتری را افزایش می دهد.

خدمات پس از فروش

ما پشتیبانی آنلاین کارآمدی را برای خدمات پس از فروش، از جمله مجموعه کامل کتابچه راهنمای فنی، دستورالعمل ها، و همچنین فیلم های آموزشی ارائه می دهیم. ۱۲ ماه ضمانت کیفیت برای کاربران وجود خواهد داشت. به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های برنامه ماشین همیشه رایگان برای عمر ماشین ارائه می‌شوند.

 

خرید دستگاه کارتن سازی

چرا ما را انتخاب کنید

با سابقه ۶ سال در ساخت و توسعه ماشین های کارتن سازی اتوماتیک، تمام دستگاه های جعبه سازی ما تاییدیه CE و سایر موارد را گذرانده اند.

کارشناس فروش خرید دستگاه کارتن سازی

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

شرکت جیتوپک ارائه تجهیزات حرفه ای کارتن سازی و ماشین آلات مرتبط برای تولید کارتن بیش از ۱۵ سال سابقه است. این شرکت همچنین با ماشین آلات محلی و نمایندگی فروش در سراسر ایران معامله می  کند. کیفیت فروش ما و جایگاه اعتباری شرکت‌ها توسط مشتریان داخلی و خارجی ما تایید شده است. شرکت بر ایده مدیریتی “کیفیت اولین اعتبار است”  اصرار دارد    تا به خواسته‌های مشتریان به عنوان هدف اصلی ما، ارائه بهترین کیفیت تولید، پاسخ دهد.

انواع دستگاه های جعبه سازی ما تولید کننده دستگاه های جعبه سازی، دستگاه های جعبه سازی کارتن، دستگاه کارتن سازی،این دستگاه های جعبه سازی انواع جعبه مانند جعبه های
نیمه شکاف، جعبه های سفت، جعبه های تلسکوپ، جعبه های برش، جعبه های دوبل را تولید می کنند. جعبه های دیواری، جعبه های خود نصب، جعبه های تک دیواری، جعبه های شکاف دار.
جعبه‌های تولید شده از دستگاه جعبه‌سازی ما را می‌توان در صنایع زیر ، بسته‌بندی خودرو، بسته‌بندی نوشیدنی، بسته‌بندی شیمیایی، بسته‌بندی لباس، بسته‌بندی لوازم آرایشی، بسته‌بندی الکترونیک، بسته‌بندی مواد غذایی، بسته‌بندی مبلمان، بسته‌بندی لوازم خانگی، بسته‌بندی فلزی و بسته‌بندی فولادی، استفاده کرد.

ماشین های کارتن سازی اتوماتیک

ماشین های کارتن سازی اتوماتیک

 

خرید ماشین آلات کارتن سازی با قیمت مناسب از شرکت ما دارای پشتیانی و آموزش اپراتور و راه اندازی خط تولید کارتن سازی

برخی از مشتریان