درباره جیتو پک(دستگاه کارتن سازی)

تاریخ انتشار : 2022/12/16

درباره جیتو پک(دستگاه کارتن سازی)

جیتو پک سازنده دستگاه های کارتن سازی، با طراحی ویژه برای تولید انواع کارتن به شما عرضه می شود. ماشین‌های کارتن‌سازی دارای  انعطاف‌پذیری عالی با حداکثر کارایی در یک طراحی بسیار فشرده و کاملاً متناسب با کاربرد مناسب به فروش می رسند.

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

ماموریت ما تبدیل شدن به شرکت انتخابی شما در زمینه خرید دستگاه کارتن سازی و مشاوره برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی می باشد.

شرکت ما به عنوان نهادی که کارگاه های کارتن سازی می توانند برای کیفیت و برتری به آن تکیه کنند، رشد کرده است. ارزش چندین دهه تحقیق و تجربه صنعت به طرح های محصول ما اختصاص دارد. بنابراین، مشتریان دستگاه کارتن سازی کارآمد، مقرون به صرفه، قابل اعتماد و ایمن را خریداری میکنند که ارزش بیشتری را برای تجارت آنها به ارمغان می آورد.

ما قطعات ماشین آلات و دستگاه های کارتن سازی با عملکرد بالا را می سازیم و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می دهیم.

دستگاه دایکات کارتن

دستگاه لب چسب کارتن

دستگاه فلکسو

دستگاه برش کارتن

ما شعبه خدمات فروش را در ایران برای خدمات بهتر و اقدام سریع برای مشتریان خود از جمله توسعه محصول تا طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تاسیس کرده ایم. و ما قویاً معتقدیم که اعتماد و صداقت در تجارت با مشتری دائمی تضمین می شود. در همین حال، ما سرمایه گذاری بزرگی در تحقیق و توسعه محصولات جدید انجام داده ایم ما می توانیم با افتخار اعلام کنیم بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های کارتن سازی در ایران را تولید و به فروش می رسانیم.

برخی از مشتریان