دستگاه برش کارتن

تاریخ انتشار : 2022/09/15

دستگاه برش کارتن

دستگاه برش کارتن

دستگاه برش کارتن

تولید و فروش دستگاه برش کارتن دارای قیمت مناسب دستگاه برش کارتن دارای ضمانت و پشتیبانی ده ساله میباشد.

دستگاه برش کارتن با دقت بسیار بالایی که در انجام برش کارتن دارد و سرعت انجام تولید کارتن مورد نیاز شما را تامین میکند.

از دستگاه های موجود در جیتو پک دستگاه برش کارتن،دستگاه چاپ زنجیری،دستگاه دایکات پینگ پنگی،دستگاه چاک زن و… میتوان نام برد؛ فروش دستگاه تولید کارتن و قیمت دستگاه کارتن سازی با اپراتوری نصب وراه اندازی خط تولید کارتن سازی از مزیت های شرکت تولیدیجیتو پک می باشد.

کارشناس فروش دستگاه برش کارتن

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

نمایندگی فروش برش کارتن

خرید و فروش ۰ تا ۱۰۰ صنعت کارتن سازی در جیتو پک .مشاوره در راه اندازی خط تولید کارتن سازی و آموزش اپراتوری برای انجام کار با دستگاه توسط کارشناسان جیتوپک انجام میشود.
“خرید و فروش ارزان دستگاه کارتن سازی ”

دستگاه کارتن سازی

با افزایش دانش و بسته بندی های علمی و حفاظت از محیط زیست ،محافظت از محصول تولیدی،جابجایی و حمل ونقل کالا، انبارداری،باعث شده صنعت بسته بندی و کارتن سازی  بر زندگی روزمره ما تاثیر گذار باشد، که اکثر ما در اطرافمان در همه ی زمینه های زندگی  مشاهده کرده ایم. میتوان نمونه های در مواد غذایی ، دارویی نام برد تا برسد به کالاهای مصرفی روزانه و لوازم خانگی، صنعتی،بیشتر محصولات با صنعت بسته بندی ارتباط زیادی دارند.

نمایندگی فروش برش کارتن

نمایندگی فروش برش کارتن

دستگاه برش

جیتوپک طراحی و ساخت دستگاه کارتن سازی و دستگاه جعبه سازی – دستگاه برش کارتن ،دستگاه چاک زن،دستگاه دایکات ،دستگاه لمینت و تسمه کش انجام می دهد. | فروش ویژه دستگاه کارتن سازی .

راه اندازی خط تولید کارتن سازی در سراسر کشور و دستگاه های لازم  تولید کارتن برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کارشناس فروش دستگاه برش کارتن

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

برای ساخت جعبه های مقوایی از چه ماشین هایی استفاده می شود؟

برای راه اندازی دستگاه تولید کارتن، داشتن تجهیزات بسیار خوب و با کیفیت بالا ضروری است.
تعداد کمی از آنها که باید گنجانده شوند عبارتند از:

دستگاه فلکسو

دستگاه خطکش برش

دستگاه دایکات کارتن

با افزایش تقاضا برای کارتن، بسیاری از مردم تمایل برای راه اندازی کارخانه کارتن سازی دارند؟. بنابراین هنگام ساخت یک کارخانه عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود.

قبل از راه اندازی یک کارخانه کارتن سازی، باید این موارد را آماده کنید: ۷ چیز برای باز کردن کارخانه تولید جعبه . برای راه اندازی یک کارخانه کارتن، هزینه دستگاه کارتن سازی در بین هزینه های کارخانه تولید مقوا در نظر گرفته می شود، بنابراین هزینه دستگاه کارتن سازی شامل چه مواردی می شود؟

برای راه اندازی کارخانه کارتن سازی بودجه مورد نیاز: هزینه اجاره کارگاه، هزینه دستگاه کارتن سازی، هزینه مدیریت، دستمزد کارگران، ثبت صنعتی و تجاری، هزینه تهیه مواد اولیه (مقوا)، سرمایه در گردش، هزینه های متفرقه آب و برق و … .

هنگامی که یک کارخانه کارتن سازی کوچک را باز می کنید، فقط به دستگاه های ساخت کارتن اولیه نیاز دارید، یعنی چاپگر کارتن، دستگاه دوخت کارتن یا دستگاه چسب تاشو و دستگاه تسمه، سرمایه گذاری کلی بر روی هزینه دستگاه کارتن سازی بسیار زیاد نخواهد بود.

هنگام راه اندازی کارخانه کارتن سازی توجه کنید.

علاوه بر موارد فوق، مسائل در محل نیز باید در نظر گرفته شود. مساحت کارگاه کمتر از ۵۰۰ متر مربع نباشد. صرف نظر از اندازه ماشین آلات و تجهیزات کارتن خریداری شده، تامین کننده ابعاد خاص ماشین آلات کارتن را در اختیار شما قرار می دهد. مساحت تجهیزات کارتن کوچک زیاد نیست، اما ظرفیت ذخیره سازی مقوا باید محاسبه شود و جعبه های مقوایی باید روی هم چیده و حمل شوند. ماشین آلات و تجهیزات کارتن بزرگ باید فضای کافی برای تجهیزات باقی بگذارند. علاوه بر این، کف کار باید سخت، خشک و مرتب شود تا اطمینان حاصل شود که کارتن در طول فرآیند تولید آسیب نمی بیند.

داشتن پرسنل فنی ضروری است که بتواند راهنمایی های فنی موثری را ارائه دهد. بخصوص در فرآیند تاسیس اولیه و بهره برداری از کارخانه، نگهداری ماشین آلات و تجهیزات نیازمند پرسنل متخصص می باشد.

یک دیدگاه برای “دستگاه برش کارتن”

  1. رضاعبادی گفت:

    با سلام
    احتراما لیست قیمت دایکات فکی نو و دسته دوم را برای استفاده در صنایع کارتن سازی را مرقوم فرمایید با تشکر
    ۰۹۳۶۶۵۱۱۲۴۴

برخی از مشتریان