دستگاه دایکات کارتن

تاریخ انتشار : 2022/12/18

دستگاه دایکات کارتن

دستگاه دایکات کارتن اتوماتیک با ظرفیت زیاد و تحویل سریع طراحی جدید سفارش دهید.

معرفی مختصر دستگاه دایکات کارتن

این روزها جعبه ها در بین زندگی روزمره ما بسیار رایج شده است، جعبه یا بسته  یک جعبه بسته بندی تاشو از مقوا است که کالاها را در آن ذخیره می کنند. “جعبه ” همچنین تحویل در محل و جابجایی کالاها را به طور قابل توجهی آسان می کند.

دستگاه دایکات کارتن دارای استانداردهای کیفیت بالا با برش قالب دقیق، تمیز و پرسرعت حفظ میکند.

مزایای دستگاه ساخت جعبه  با دایکات کارتن

  1. ظرفیت تولید زیاد، تحویل سریع
  2. این دستگاه برش خودکار فلکسو با سرعت بالا می تواند از یک مقوا تا چند مقوا جدا شود، به عنوان مثال از اندازه دستگاه ۱۲۰×۲۴۰۰ میلی متر استفاده کنید.
  3.  تعداد شمع ها و پشته ها
  4. با ویبراتور می توانیم ضایعات را خیلی راحت و کامل حذف کنیم و ویبراتور می تواند مقوا را به طور کامل از یک تا دو تکه جدا کند.
  5. کانتر استکر می تواند مقوا را از دو تا چهار تکه جدا کند و انبوهی از ۱۰ عدد، ۱۵ عدد، ۲۰ عدد تا ۵۰ عدد را بشمارد.
  6.  با بسته بندی فیلم Bopp تمیز کنید
  7. پس از انباشته شدن، می توانیم دستگاه را با یک دستگاه بسته بندی خودکار فیلم Bopp ترکیب کنیم، مقوای تمام شده را می توان به خوبی بسته بندی کرد تا برای تحویل آماده شود.
دستگاه دایکات کارتن

دستگاه دایکات کارتن

مقرون به صرفه ترین دستگاه ساخت جعبه کارتن

  • تمام تنظیمات مستقیماً از یک صفحه نمایش لمسی بزرگ ۱۵٫۶ اینچی در عرض یک دقیقه وارد می شوند.
  • پشتیبانی از بیش از ۱۰۰ سبک جعبه، به شما امکان می دهد هر جعبه با هر اندازه ای را در هر زمان بسازید.
  • گزینه تغذیه لبه سرب، شکاف، امتیاز دهی، برش، برش، قالب گیری و چسباندن خطی، همه در یک دستگاه فشرده، تمام اتوماتیک و تک پاس!

کارشناس فروش دستگاه دایکات کارتن

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

 

خدمات پس از فروش دایکات کارتن

ما پشتیبانی آنلاین کارآمدی را برای خدمات پس از فروش، از جمله مجموعه کامل کتابچه راهنمای فنی، دستورالعمل ها، و همچنین فیلم های آموزشی ارائه می دهیم. ۱۲ ماه ضمانت کیفیت برای کاربران وجود خواهد داشت. به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های برنامه ماشین همیشه رایگان برای عمر ماشین ارائه می‌شوند.

خدمات پس از فروش دایکات کارتن

خدمات پس از فروش دایکات کارتن

ماشین های برش قالب

ماشین‌های برش قالب برای بسیاری از مشاغل، از چاپخانه‌های کوچک گرفته تا تأسیسات تولیدی بزرگ، ضروری هستند. صنایع مختلف، مانند صنعت بسته بندی، تابلوسازی و هنرهای گرافیکی، از قالب های قالب برای برش مواد مختلف به شکل های سفارشی استفاده می کنند. برخی از ماشین های برش قالب تجاری نیز می توانند برجسته، سوراخ، چین، فرم دهی و لمینت شوند. این مقاله انواع مختلف ماشین‌های برش قالب ، موارد استفاده و مزایا و معایب آنها را شناسایی می‌کند.

دستی در مقابل ماشین های برش خودکار

اساسی ترین طبقه بندی در بین ماشین های قالب زنی(دایکات کارتن) بین ماشین های دایکات دستی و اتوماتیک است . در ماشین دستی، اپراتور باید ورق های مواد را با دست تغذیه کند. که خسته کننده، کند و کار فشرده است. دستگاه اتوماتیک به طور مداوم ورق های مواد را برای برش تغذیه می کند. این کارآمد و سریع است و در نتیجه بهره وری بالاتری دارد.

انتخاب دستگاه دایکات

شما باید تصمیم بگیرد که کدام نوع دستگاه برای کسب‌وکار شما مناسب است. هنگام انتخاب یک ماشین برشکارتن ، ضروری است که مزایا و معایب هر کدام را بسنجید تا دستگاهی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازهای تجاری شما مطابقت دارد.

برای اطمینان از اینکه بهترین کیفیت را دریافت می  کنید، بسیار مهم است که دستگاه دایکات کارتن خود را از یک سازنده قابل اعتماد تهیه کنید.

برای قیمت دستگاه کارتن سازی  و برقراری ارتباط با کارشناس فروش دستگاه دایکات کارتن با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

 ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

 

 

برخی از مشتریان