دستگاه کارتن سازی دست دوم

تاریخ انتشار : 2023/03/12

دستگاه کارتن سازی دست دوم

دستگاه کارتن سازی دست دوم فروش دستگاه کارتن سازی کارکرده در جیتوپک با قیمت مناسب و بهترین کیفیت ارسال به سراسر کشور انجام میگیرد.

ما با بهره گیری از تجربه غنی شده در صنعت خود، مشغول ارائه طیف گسترده ای از دستگاه کارتن سازی دست دوم هستیم. طیف گسترده ای از محصولات ما شامل ماشین کارتن سازی، ماشین های برش، ماشین چاپ، ماشین چسب و خیلی بیشتر است.

دستگاه کارتن سازی دست دوم

دستگاه کارتن سازی دست دوم

با افزایش جمعیت انسانی، تقاضای عرضه نیز در حال افزایش است.بنابراین، ماشین آلات کارتن خارق العاده بیشتری برای رفع نیاز به بسته بندی دقیق مورد نیاز است.

ممکن است برای ابتدای کار هزینه خرید دستگاه کارتن سازی نو برای شما مشکل باشد جیتو پک دستگاه کارتن سازی دست دوم و اورهال شده هم به فروش می رساند با کیفیت بالا و بهترین قیمت فروش به سراسر کشور انجام میگیرد.

برای بسته بندی تقریباً هر اقلام، جعبه مورد نیاز است و دستگاه های کارتن نوآورانه ترین راه حل هستند. کارتن ها برای تحویل ایمن محصولات و افزایش ارزش اقلام شما بسیار مهم هستند.

بازار ماشین آلات کارتن به طور مداوم رشد مثبتی را در سراسر جهان نشان می دهد. از آنجایی که محصولات بسته بندی مناسب مورد تقاضا هستند، نیاز به تولیدکنندگان برتر دستگاه های کارتن نیز افزایش می یابد.

ما یک لیست جهانی به روز شده از تولید کنندگان ماشین آلات کارتن و زمینه های تخصص آنها را برای سهولت شما تنظیم کرده ایم.

ماشین آلات کارتن

ماشین آلات کارتن

چه بخواهید خط تولید موجود خود را ارتقا دهید و چه بخواهید یک دستگاه کارتن جدید را به صنعت اضافه کنید، می توانید به راحتی با طیف وسیعی از ماشین های جعبه سازی موجود در آنجا غافل شوید.

ویژگی های کلی دستگاه کارتن سازی دست دوم

  • طراحی دستگاه مطابق با استانداردهای ایمنی اروپا می باشد.
  • سیستم کنترل PLC MITSUBISHI ژاپن
  • تیغه ها از فولاد ابزار ویژه برای عمر طولانی ساخته شده اند.
  • زمان تخصیص واحدهای طولی در موقعیت مناسب تنها به ۱ تا ۱۰ ثانیه نیاز دارد.
  • سیستم تعمیر و نگهداری مانیتورینگ از راه دور برای دسترسی سریعتر سازنده در صورت خرابی دستگاه
  • هنگامی که واحدهای طولی کافی هستند، جهت تغذیه برای مقواهایی با عرض ناکافی یا سبک جعبه خاص برای افزایش انعطاف پذیری دستگاه قابل چرخش است.
  • رابط مکان تمام سنسورها را روی دستگاه نمایش می دهد. کاربر می تواند با نگاه کردن به نقشه متوجه شود که آیا سنسورها فعال شده اند یا خیر.
  • علاوه بر انواع جعبه موجود در سیستم، کاربران می توانند نوع جعبه خاص خود را در رابط ویرایش کنند.

دستگاه کارتن سازی بسیار توکار هستند که در برابر اضافه بار ایمن است و ظرفیت بسته بندی چندین مورد را دارند. دستگاه های کارتن سازی جیتوپک بیشترین تقاضا را دارند زیرا این ماشین ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و محدوده سرعت متغیری دارند.

جنبه های بسیار دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها نگاه کرد، اما اگر یک دستگاه کارتن دارای این ویژگی های اساسی باشد، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت.

جعبه در صورت تقاضا هزینه بیشتری دارد و بنابراین داشتن یک دستگاه بسته بندی در محل تولید شما بسیار حیاتی است. بنابراین، با افزایش محبوبیت دستگاه های کارتن، انتخاب آنها نیز چالش برانگیز است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به شما در تصمیم گیری هوشمندانه کمک می کند.

 

ماشین آلات کارتن تقریباً در هر صنعتی حیاتی هستند. افزایش تقاضا برای محصولات در سرتاسر جهان مستلزم تحویل ایمن است که تنها زمانی می توان به آن دست یافت که بهترین دستگاه کارتن را در محل تولید خود داشته باشید.

مشاوره راه اندازی خط تولید کارتن سازی 

دستگاه کارتن سازی دست دوم

دستگاه کارتن سازی دست دوم دایکات کارتن

دستگاه کارتن سازی دست دوم لب چسب کارتن

دستگاه کارتن سازی دست دوم فلکسو

دستگاه کارتن سازی دست دوم برش کارتن

 

 

برخی از مشتریان