فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

تاریخ انتشار : 2023/02/09

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران ماشین سازی جیتوپک سازنده و تامین کننده انواع دستگاه کارتن سازی در تهران و سراسر کشور میباشد ، که با کیفیت ترین دستگاه کارتن سازی در تهران را با بهترین قیمت فروش دستگاه کارتن سازی به خریداران خود عرضه میکند.

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

کارتن سازی شامل نصب یک کارتن تا شده، پر کردن آن با محصول، بستن فلپ ها، یا قرار دادن درب و مهر و موم کردن با چسب یا نوار چسب است. انتخاب محلول کارتن سازی شامل در نظر گرفتن نوع بسته بندی اولیه، حجم تولید، اندازه و تعداد محصول در کارتن و سطح مطلوب اتوماسیون است.

دستگاه کارتن‌سازی یک دستگاه کارتن‌سازی کارتن‌هایی را می‌سازد که به صورت عمودی قرار می‌گیرند، تا می‌شوند، بسته می‌شوند، درزهای جانبی بسته می‌شوند و در نهایت مهر و موم می‌شوند. دستگاه کارتن سازی که در مواقعی از آن به عنوان کارتن ساز یاد می شود، یکی از انواع دستگاه های بسته بندی دارویی است. هدف اصلی آن ساخت کارتن است.

مزایای بسته بندی کارتن سازی · محافظت از محصولات و سهولت حمل و نقل · سازگاری با محیط زیست · قابل بازیافت: بسته بندی کارتن بهترین قابلیت بازیافت را در مقایسه با سایرین ارائه می دهد. · قابل تجدید · اثبات دستکاری · ارائه: کارتن ها به صاحبان برند و تولیدکنندگان این توانایی را می دهند که طیف وسیعی از قالب های ساختاری را توسعه دهند. ·

وزن سبک – ایجاد راحتی در حمل و نقل
· مقرون به صرفه – ارزان در مقایسه با سایر گزینه های موجود
· به راحتی به هر شکلی قالب گیری می شود
· دستگاه کارتن سازی نیمه اتوماتیک در دسترس آسان در

مقابل دستگاه کارتن سازی تمام اتوماتیک

· دستگاه های کارتن سازی نیمه اتوماتیک
با دستگاه های کارتن سازی نیمه اتوماتیک خواه افقی یا عمودی، اپراتور محصولات را به صورت دستی در دستگاه وارد می کند. فقدان یک ورودی خودکار عملکرد دستگاه را ساده می کند، اما سرعت تولید و توان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین نیاز به حضور چندین اپراتور دارد.
· دستگاه کارتن سازی تمام اتوماتیکاین یک تجهیزات دقیق تر است که نیازی به مشارکت بیش از حد کمک های انسانی در عملکرد خود ندارد. کارتن تمام اتوماتیک این قابلیت را دارد که یکپارچگی کارتن را بررسی کند تا از کیفیت مناسب آن اطمینان حاصل شود. این دستگاه با سایر لوازم جانبی از جمله: • سیستم های تاشو • پرینترهای جوهر افشان • سیستم درج بروشور • سیستم های چسب حرارتی ذوب داغ تمام عملیات دستگاه کارتن سازی تمام اتوماتیک به یک واحد کنترل دیجیتال متکی است. واحد کنترل کامپیوتر تمام عملیات کارتن را با حداقل کمک انسانی اجرا، کنترل و تعدیل می کند.

 

قیمت فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

قیمت فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

قیمت فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

 

 

دستگاه برش کارتن

وسایل کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی دست دوم

 

مکانیسم عملکرد دستگاه کارتن‌سازی

ابتدا، ریل‌های راهنما، کارتن را قبل از اینکه مکانیزم فشاری که توسط صفحه فشار آغاز می‌شود، باعث باز شدن کارتن شود، در موقعیتی قرار می‌دهند.
پس از آن، ته کارتن به یک مکنده (مکش خلاء) که توسط سیستم پنوماتیک پیشران می شود، متصل می شود. این کار از سمت عقب و جلو انجام می شود تا مطمئن شوید که جعبه در ۹۰ درجه به منطقه بارگیری می رسد.
در قسمت بارگیری، محصولات با روش های مکانیکی در کارتن بسته بندی می شوند، البته به آرامی و با دقت.
تسمه نقاله زنجیر پس از پر شدن، کارتن ها را به قسمت تاشو هدایت می کند.
در مرحله تا شدن، کارتن‌ساز فلپ‌های کارتن‌ها را هدف قرار می‌دهد. این روش به طور همزمان در هر دو سمت راست و چپ ریل از طریق حرکت چرخشی انجام می شود.
متعاقبا، بادامک متصل به صفحات فشار موتور در هر دو طرف ریل، عمل تاشو واقعی را انجام می دهد. سپس فرآیند به مرحله حیاتی بعدی منتقل می‌شود، جایی که پوشش‌های جلویی زبانه کارتن را می‌بندند. پس از این یک فشار با استفاده از صفحه فشار آغاز می شود، که درب را خم می کند و منجر به قفل ایمن می شود.
سپس دستگاه کارتن سازی زبانه های خود را برای استفاده از چسب درگیر می کند و هر دو انتهای کارتن را به طور کامل می بندد.
در نهایت، سیستم سپس درجه دقت کارتن را بررسی می کند. بسته‌های خوب و بد را با بررسی دقیق ساختار کارتن قبل از تصمیم‌گیری در مورد بسته‌هایی که به لوله کارتن و بسته‌های آسیب دیده هدایت می‌شوند، مشخص می‌کند.

 

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران با بهترین قیمت برای کسب اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید.

برخی از مشتریان