فروش دستگاه کارتن سازی

تاریخ انتشار : 2022/12/23

فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی از شرکت مقصدجو و جیتو پک تولیدکننده دستگاه کارتن سازی در ایران هستند و با اطمینان خاطر میگوییم جز بهترین تولید کنندگان دستگاه کارتن سازی می‌باشیم. قیمت ارزان و کیفیت بالای دستگاه های کارتن سازی مقصدجو منحصربه فرد می باشد در گروه ما فروش دستگاه کارتن سازی برای راه اندازی خط کامل کارتن سازی انجام می شود و این فروش شامل دستگاههای خط کش برش کامل سرویس شده دستگاه دایکات پینگ پونگ ساخت ماشین سازی مقصد جو می باشد .

فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی

نمایندگی فروش دستگاه کارتن سازی

فروش تمام دستگاه های مورد نیاز برای خط تولید کارتن سازی در گروه مقصد جو موجود میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .فروش دستگاه کارتن سازی و سایزهای متنوع موجود ، دستگاه دایکات فکی در سایزهای متنوع موجود است  مقصد موجود دستگاه کارتن سازی کارکرده و صفر چینی و ایرانی با کیفیت برای فروش موجود میباشد.  همچنین قابل ذکر می باشد برای شروع کارتن سازی با استفاده از دستگاه‌های دایکات پینگ پنگ کارتن و دستگاه خط برش کار دستگاه لمینت کارتن در دستگاه تسمه کش کارتن و دستگاه چاپ  کارتن  یک خط تولید کارتن سازی را راه اندازی کرد.

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم برای راه اندازی خط تولید کار در گروه مقصدجو انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش دستگاه کارتن سازی مقصدجو تماس بگیرید به لطف خداوند در بسیاری از کارگاههای کارتن سازی در سراسر کشور را صفر تا صد انجام داده ایم.

مشتریان گرامی اگر واقعاً قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارید به ویژه کسب و کار کارتن سازی قبل از را اندازی کار کارگاه کارتن سازی از مشاوران ما استفاده کنید.

اولین دستگاه کارتن سازی نصب شده  برای رفع مشکل تولید کارتن مبلمان می باشد. می دانیم که جعبه های مقوایی مبلمان به دلیل اندازه های مختلف بسیار نامرتب هستند. مشتریان ما باید این کارتن ها را به صورت دستی تکمیل کنند و زمان و هزینه زیادی را صرف کنند.

ما به آنها نشان دادیم که چگونه از دستگاه جعبه سازی خود برای سفارشی کردن کارتن برای مبلمان خود استفاده کنند. این کاملا آنها را جذب کرد. پس از بازدید از کارخانه و انجام مبادلات عمیق تر، ما همکاری کردیم.

از پرداخت تا نصب حدود ۶ ماه طول کشید. مشتری از محصولات و خدمات ما بسیار راضی بود. اکنون آنها در حال برنامه ریزی برای خرید یک کارخانه جدید هستند زیرا کارخانه های جدید آنها در شرف بهره برداری است.

دستگاه کارتن سازی جیتوپک

دستگاه کارتن سازی جیتوپک

۱٫ سوالات و چالش ها

وضعیت سفارش مشتری سفارشات مقوایی بسیار پراکنده است و برای هر سفارش فقط چند تا ده کارتن لازم است.

با توجه به تعداد کم، اگر از دستگاه اسلات چرخشی استفاده کنیم، ۱۰-۳۰ دقیقه زمان می برد تا دستگاه دیباگ شود. پس از تکمیل تنظیم، باید ۲-۳ قطعه را آزمایش کنید تا بررسی کنید که آیا اشکال زدایی درست است یا خیر.

اما دستگاه جعبه سازی کارتن مقصدجو جیتوپک بسیار کارآمد و مناسب برای تولید انبوه است. اگر فقط ده ها جعبه وجود داشته باشد، ممکن است در کمتر از ۱ دقیقه پس از راه اندازی تکمیل شود.

به طور کلی، مشتریان استفاده از چنین ماشین های گران قیمتی را برای تولید چنین سفارش های کوچک انتخاب نمی کنند و معمولاً سفارش را به صورت دستی تکمیل می کنند. بنابراین، راندمان بسیار پایین است و دقت و زیبایی پردازش را نمی توان تضمین کرد.

۲٫ راه حل

بنابراین، مشتریان تعداد کمی از دستگاه های کارتن ما را خریداری و نصب کردند. فقط ۱ دقیقه طول می کشد تا سفارش را تغییر دهید. تمام اتوماتیک، بدون اشکال زدایی دستی.

چون تمام اتوماتیک است و نیازهای فنی اپراتورها کم است، تنها یک یا دو نفر می توانند روزانه ده ها یا حتی صدها نوع و اندازه مختلف کارتن تولید کنند. از طریق دستگاه کارتن سازی جیتوپک مشکل جعبه سازی کارتن کاملا حل می شود.

۳٫ دستاورد

ما نه تنها تجهیزات ساخت جعبه ارزان قیمت را در اختیار مشتریان قرار می دهد، بلکه خدمات پس از فروش خوبی را نیز تضمین می کند. با همان کیفیت و خدمات، سایر تامین کنندگان کارتن ساز مبالغ بالا از شما دریافت می کنند. با توجه به قابلیت های تولید قوی، نیروی کار کم و تامین کنندگان قابل اعتماد، دستگاه ساخت جعبه کارتن ما بسیار رقابتی است.

مشتریان بسیار راضی هستند و قرار است کارخانه های جدید پس از تولید، کارخانه های جدید خریداری کنند.

اکنون ما به چندین مشتری در ایران خدمات رسانی کرده ایم و شهرت خوبی در این کشور به دست آورده ایم. تیم تحقیق و توسعه ما همچنین به طور مداوم مدل های جدیدی مانند دستگاه های جعبه تاشو فن و دستگاه های کارتن سازی پیشرفته را برای حل مشکلات بسته بندی بیشتر توسعه داده است.

فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی در تهران

دستگاه لب چسب کارتن

دستگاه فلکسو

برخی از مشتریان