قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

تاریخ انتشار : 2023/02/23

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی تمام دستگاه ها کاملا نو و اورحال می باشند در استان تهران می باشیم و ارسال به سراسر کشور انجام میشود.

فروش دستگاه کارتن سازی لبچسب ۲/۴۰ با تنظیم برقی و اینورتر و تابلو مجزا –  دستگاه کارتن سازی چاپ فلکسو ۲ رنگ  وکیوم کاربر اتومات می باشد .

دستگاه چاپ فلکسو کارتن سازی جیتوپک.

استعلام قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

دستگاه  کارتن سازی چاپ دو رنگ اینلاین  باکیفیت عالی کیفیت چاپ عالی است برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

دستگاه چاپ فلکسو دورنگ مقصدجو و جیتوپک کاربر اتوماتیک تنظیم دستی دهنه ۲ متر سیستم برق اینورتر و شمارنده سالم

دستگاه خط و برش مقصدجو  و جیتوپک تیغه ها تیز دستگاه کم کار و در حد نو

دستگاه دایکات پینگ پنگی میز فلزی غلطک تفلن کاملا سالم سیستم برق پی ال سی

دستگاه تسم کش چینی کم کار

دستگاه لمینت دستی

دستگاه منگنه زن  ایستاده

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

دستگاه ساخت جعبه کارتن

ما نام تجاری جیتوپک مقصدجو  خود انواع ” دستگاه کارتن سازی” به ارمغان می آوریم . دستگاه کامل ساخت کارتن مربوط به تعداد زیرماشین هایی است که برای اهداف جداگانه خود مانند فلوتینگ، ورق زدن، چسباندن، چاپ، پانچ کردن، چین زدن، برش، شکاف زدن، برجسته کردن و در نهایت دوخت استفاده می شود. ما از سال ۱۳۸۵ کارخانه ماشین آلات کارتن سازی کامل را تولید می کنیم و بر اساس فن آوری و صنعتی سازی است، ما دائماً محصول خود را از سری دستی به سری کاملاً اتوماتیک نیز ساده کرده ایم.

ماشینهای  هستند که به همراه هر یک از ماشینهای کارتن سازی برای استفاده از آن به عنوان کارخانه راه اندازی خط تولید کارتن سازی استفاده می شوند.

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

طرح کسب و کار کارتن سازی

کارتن سازی ساخت  بخشی قابل پیش بینی از بخش های تولیدی است که برای بسته بندی کالاهای نهایی برای  حمل و نقل  و  جابجایی استفاده می شود.

جعبه های کارتنی چاپ خوبی دارند، ظرفیت نگهداری دارند که از طرف دیگر مشتریان را به خود جذب می کند،  ارزان ترین بسته بندی است که برای صنایعی که جعبه های کارتنی را  برای بسته بندی  خریداری می کنند خوب است.

جعبه بسته بندی  قابل بازیافت است  که یک  عامل سازگار با محیط زیست قابل توجه  است، بنابراین ترجیح می دهند جعبه های کارتونی کاغذی برای محصولات جایگزین آنها مانند  پلی بگ  یا  بسته بندی پلاستیکی .

جعبه به راحتی تا می شود تا در مواقعی که نیازی به جعبه نیست بتوانید آن را ذخیره کنید

انتظار می رود صنعتی شدن باعث  افزایش فعالیت های تجاری  در این منطقه شود که به افزایش تقاضا برای جعبه کارتونی کمک می کند شما می توانید خریداران عمده را جذب کنید.

 

 دستگاه تولید کارتن سازی

 دستگاه تولید کارتن سازی

دستگاه تولید کارتن سازی

استراتژی های کنترل کیفیت عالی برای تصمیم گیری در مورد ماهیت  کاغذ کرافت مهم هستند.  فضاهای جعبه به سختی وارد دستگاه فلکسو می شوند تا  قوام صحیح را به دست آورند.

این هوشمندانه تر است که سخت افزار را از یک سازمان شایعه تهیه کنید و یک سازمان راه اندازی کنید

لیست ماشین آلات ساخت کارتن

 • تخته برش
 • موجدار
 • ماشین برش قالب
 • اسلاتر عجیب و غریب
 • دستگاه چاپ فلکسو
 • مجموعه ژنراتور
 • دستگاه چسب
 • ماشین پرس
 • دستگاه چاپ
 • دستگاه برش و چین چرخشی
 • دستگاه چسباندن ورق
 • راه راه تک صورت
 • ماشین دوخت

آیا راه اندازی خط تولید کارتن سازی  سودآور است؟

تولید کارتن بدون گفتن یک صنعت بسیار رقابتی است. حاشیه سود به اندازه کافی بزرگ نیست. با این حال، تقاضا به قدری زیاد است که همیشه فرصتی برای تازه واردان برای یافتن مشتری و کسب درآمد خوب وجود دارد.

برای قیمت خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو و جیتوپک با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید در ضمن مشاوران شرکت ما برای مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه کارتن سازی اماده کمک به شما می باشند.

 

برخی از مشتریان