قیمت دستگاه دایکات کارتن

تاریخ انتشار : 2023/02/13

قیمت دستگاه دایکات کارتن

قیمت دستگاه دایکات کارتن، فروش انواع دستگاه دایکات فکی صفر و کارکرده در اندازه های دایکات ۵۰*۷۰ تا دایکات ۱۱۰*۱۶۰ و  دستگاه دایکات فکی ۸۰در۱۲۰ و ۷۰ در۱۰۰ در ماشین سازی جیتو پک موجود می باشد.

قیمت دستگاه دایکات کارتن

قیمت دستگاه دایکات کارتن

 

قیمت دایکات فکی چینی

فروش  دایکات فکی چینی با خدمات وپشتیبانی در سراسر کشور برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دستگاه دایکات  یک دستگاه بسته بندی است که امکان تولید بسته بندی ها را در زمان مناسب و با کیفیت مناسب از مواد مقوایی  می دهد. تولید خود را به سمت صرفه جویی در هزینه و پایداری افزایش دهید.

 

 

چگونه یک جعبه کارتن را برش می دهید؟
نحوه برش مقوای راه راه
دستورالعمل ها.
۱: دستکش را بپوشید. …
۲: کاتر جعبه را در دست غالب خود بگیرید.
۳: دست دیگر را روی مقوا قرار دهید تا ثابت بماند. …
۴: کاتر جعبه را از داخل مقوا بکشید و از بدنه فاصله بگیرید.
۵: مقوای بریده شده را بردارید.

جعبه های مقوایی برش خورده

جعبه‌های دایکات مخصوصاً برای صندوق‌های پستی و هر استراتژی که شامل تأثیرگذاری عالی در بسته‌بندی شما باشد، مفید هستند. با چاپ یک لوگو در بیرون یا داخل تاشو روی درب‌ها تا چهار رنگ، به راحتی می‌توان تجربه‌ای منحصربه‌فرد و نام تجاری را به مشتریان ارائه داد.

اقلام اندازه گیری برای جعبه های برش قالب شما

 

هنگام انتخاب جعبه خود، به یاد داشته باشید که تمام اندازه های ذکر شده برای ابعاد داخلی جعبه و بر حسب میلی متر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اندازه‌گیری اقلام خود و یافتن جعبه مناسب، از راهنمای اندازه جعبه مقوایی ما دیدن کنید.

اگر سایز مورد نظر خود را پیدا نکردید، فقط تماس بگیرید.

جعبه دای کات چیست؟

جعبه دای کات جعبه ای است که از ورق های مقوا راه راه تک جداره با استفاده از دستگاه قالب برش بریده شده است. جعبه های دای کات بدون نیاز به نوار بسته بندی در کنار هم قرار می گیرند و برای تعدادی از کاربردهای بسته بندی به اندازه کافی مقاوم هستند.

جعبه‌های قالب ما برای کمپین‌های پستی که محصولات شما را نشان می‌دهند یا جایی که به جعبه‌های بسته‌بندی باکیفیت نیاز دارید عالی هستند.

 

 

استعلام قیمت دستگاه دایکات کارتن

استعلام قیمت دستگاه دایکات کارتن

استعلام قیمت دستگاه دایکات کارتن

دستگاه دایکات کارتن

دستگاه دایکات کارتن

 

طرح های بسته بندی دایکات: شخصی سازی آسان

طراحی بسته بندی دای کات را می توان برای همه محصولات شکل ایجاد کرد. شکل، اندازه و گرافیک را می توان به گونه ای تنظیم کرد که نیازهای خاص شما را برآورده کند و در عین حال محافظت از محصول را به حداکثر برساند.

طراحی گرافیک برای داخل و خارج جعبه‌های موجدار دایکاتور، فاکتور “وای” را به جعبه‌های شما اضافه می‌کند، که در غیر این صورت ساده بود. آرم های تجاری، علائم تجاری و رنگ های مختلف را می توان بر روی جعبه های مقوایی برش چاپ کرد که به برجسته شدن آنها کمک می کند. اگر محصول شما در قفسه‌فروشی‌ها، جایی که محصولات مشابه دیگری نیز وجود دارد، بسیار سودمند است.

برای ارتقای برند تجاری کارتن سازی طراحی شده است. در طول فرآیند تولید جعبه ها ، کسب و کارها می توانند جعبه ها را با گرافیک هایی مانند آرم، علائم تجاری و سایر اطلاعات طراحی کنند. این نه تنها به مشتریان اجازه می دهد تا با نام تجاری تعامل داشته باشند، بلکه به سایر افراد نیز اجازه می دهد تا برند شما را هنگام تحویل گرفتن به شما ببینند و متوجه شوند.

استفاده از “رنگ های برند” برای افزایش آگاهی از برند بسیار مهم است. داشتن رنگ های برند یکسان در بسته بندی شما به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که آن رنگ ها را با تجارت شما مرتبط کنند. این کار می تواند به سادگی حفظ رنگ های لوگوی شما در کل طیف محصولاتی که ارائه می دهید، باشد. به طور کلی، این به بهبود شهرت یک تجارت در چشم مصرف کننده در بازار تجارت الکترونیک کمک می کند.

 

برخی از مشتریان