قیمت دستگاه فلکسو

تاریخ انتشار : 2023/02/15

قیمت دستگاه فلکسو

قیمت دستگاه فلکسو،بارزان ترین قیمت دستگاه چاپ فلکسو را از ماشین سازی جیتوپک بخواهید. “فروش دستگاه چاپ فلکسو ۲ رنگ”

قیمت دستگاه فلکسو

قیمت دستگاه فلکسو

قیمت دستگاه فلکسو کارتن

دستگاه چاپ فلکسو کارتن، دستگاه چاپ ۴رنگ کارتن، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر کشور به فروش می رسد.

ماشین آلات کارتن سازی با کیفیت بالا و خدمات کامل قلب هدف ثابت ما است!

از جمله ویژگی های دستگاه فلکسو کارتن

تنظیم فاز هر واحد چاپ را کنترل کنید و به راحتی کار کنید.

همه غلتک های انتقال از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده اند، صفحه با کروم سخت، سطح زمین شده است.

چرخ دنده های محرک از فولاد آلیاژی با درجه بالا ۴۰ Cr و زمین ساخته شده اند، سختی راکول پس از عملیات حرارتی ≥ ۵۰ است.

هر واحد از قفل جداکننده الکتریکی و پنوماتیک و قفل کامل استفاده می کند. زنگ هشدار در طول راه رفتن برای اطمینان از ایمنی اپراتور به صدا در می آید. انواع مختلف زنگ هشدار برای شروع و توقف دستگاه.

استفاده از دو دست با هم برای فشار دادن دکمه شروع به برای اطمینان از ایمنی اپراتور.

دکمه توقف در جلو، وسط و پشت دستگاه وجود دارد.

چراغ دستورالعمل (چراغ دستورالعمل سه رنگ LED) برای تجهیزات برقی، در انتظار کار و در شرایط غیر معمول وجود دارد.

در هر واحد از دستگاه چاپ یک دکمه توقف وجود دارد، اپراتور می تواند هر واحد را در وسط هر واحد متوقف کند تا ایمنی اپراتور حفظ شود.

 

 

قیمت دستگاه فلکسو کارتن

قیمت دستگاه فلکسو کارتن

 

فروش دستگاه چاپ فلکسو

کاربردهای چاپ فلکسو

چاپ فلکسو یک فرآیند چاپ مستقیم است که در آن سطوح چاپ بالاتر از سطوح غیرچاپی است. از چاپ فلکسو در صنعت بسته بندی و در چاپ تخته موجدار استفاده می شود. به خصوص به دلیل ایمنی جوهرهای عمدتاً مبتنی بر آب، فلکسو برای بسته بندی مواد غذایی ایده آل است. علاوه بر این، جوهر فلکسو نتایج زیبایی را روی بسترهای جاذب و متخلخل ایجاد می کند.

اگرچه چاپ دیجیتال نیز به طور فزاینده ای در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد، فلکسو مقرون به صرفه ترین روش چاپ به خصوص برای چاپ های بزرگ است.

پیشرفت‌های جدید در چاپ فلکسو، انعطاف‌پذیری زیادی را در استفاده از رنگ، جزئیات و کیفیت گرافیکی فراهم می‌کند. چاپ فلکسو در ترکیب با لاک‌های ایمن با اشعه ماوراء بنفش، نتایجی را ممکن می‌سازد که قبلاً فقط با آسترهای چاپ افست به دست می‌آمدند.

فرآیند چاپ فلکسو چگونه کار می کند؟

در فرآیند چاپ فلکسو، رول آنیلوکس با مقدار مشخصی جوهر پوشانده می شود. سپس آنیلوکس آن را به قسمت های برجسته صفحه چاپ منتقل می کند که به صورت تصویر به زیرلایه چاپ منتقل می شود.

ساخت غلتک آنیلوکس

غلتک آنیلوکس از یک سیلندر فولادی یا آلومینیومی با روکش سرامیکی صنعتی تشکیل شده است. این لایه سرامیکی با سوراخ های بسیار ظریفی حکاکی شده است که به آن سلول های رول آنیلوکس نیز می گویند. تعداد، اندازه، شکل و عمق این سلول ها، حجم و توزیع جوهر روی صفحه چاپ را تعیین می کند. مشخصات این در حجم انتقال یا در شبکه خط L/cm (خطوط در سانتی متر) نشان داده شده است. به خاطر داشته باشید که حجم انتقال از طریق سایش رول آنیلوکس (با کم عمق شدن سلول ها) و همچنین با آلودگی سلول ها کاهش می یابد.

صفحه خط میزان انتشار جوهر روی صفحه چاپ را مشخص می کند. به عنوان مثال، صفحه های خطی ۱۰۰-۱۴۰ L/cm با یک لایه جوهر سنگین، مانند مناطق رنگی ثابت یا حروف بلوک استفاده می شود.

یک صفحه با خط بالاتر مثلاً ۲۰۰-۲۴۰ L/cm جزئیات ریزتری را ارائه می دهد و برای چاپ چهار رنگ مناسب است. در اینجا می توانید به عکس ها و گرافیک های دقیق فکر کنید.

بنابراین تعجب آور نیست که برای هر رنگ در یک کار چاپ، صفحه های خط متفاوتی مورد نیاز است. برای پاسخگویی به تقاضاهای روزافزون در مورد کیفیت گرافیکی بسته‌بندی، فناوری آنیلوکس هنوز متوقف نشده است و هر برنامه اکنون دارای غلتک آنیلوکس خاص خود است که در آن صفحات مختلف خطوط ممکن است.

بسته به تصویر گرافیکی، کیفیت چاپ مورد نظر و بستری که باید چاپ شود، غلطک آنیلوکس مناسب انتخاب می شود.

 

دستگاه برش کارتن

دستگاه فلکسو

 

برای استعلام قیمت دستگاه فلکسو باما تماس بگیرید.

 

برخی از مشتریان