قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران

تاریخ انتشار : 2023/02/25

قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران

قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران،فروش دستگاه کارتن سازی شامل ؛ فلکسو دورنگ با چاک تنظیم برقی،دستگاه فلکسو دورنگ با چاک و روتاری ،دستگاه کارتن سازی لبچسب دهانه ۲/۴۰ ، لبچسب دهانه ۲/۱۰ ،دستگاه کارتن سازی دایکات پینگ پنگی دهانه ۲ متر در جیتو پک با قیمت مناسب و ارسال به سراسر کشور انجام میشود.

لیست قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران

فروش دستگاه چاپ فلکسو کارتن سازی ۴ رنگ،دارای عرض ۱۶۰ و طول ۲۴۰ با دقت بالا

صنایع ماشین الات کارتن سازی جیتوپک مقصد جو با ۳۰ سال سابقه ساخت دستگاه کارتن سازی بدون واسطه از خود تولیدکننده خرید کنید همراه با گارانتی زیره قیمت بازار . فروش دستگاه کارتن سازی به صورت نقد و اقساط  می باشد.

تعدادی دستگاه کارتن سازی در تهران به فروش میرسد به صورت تکی و یا ۶ دستگاه کارتن سازی برای راه اندازی خط تولید کارتن، دستگاه کارتن سازی چاپ زنجیری ، دستگاه دایکات پینگ پنگی از سایز ٨٠ تا  ٣،٥٠ شاسی سنگین کیفیت دایکات به شرط برش مقوا کارتن، دستگاه برش ،لمینت ایرانی چینی روتاری ،تمامی دستگاه کارتن سازی دارای خدمات پس از فروش میباشد .

قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران

قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران

قیمت خط کامل کارتن سازی

 

برای یافتن دستگاه های کارتن سازی عمده فروشی برای محصولات مختلف و سفارشی کردن ظاهری که مشتریان شما به دنبال آن هستند، با ما تماس بگیرید.

دستگاه های کارتن سازی برای تولید  جعبه های هدیه کوچک یا به عنوان جعبه های هدیه بزرگ عالی هستند.

برای برآوردن نیازهای مختلف مشتریان، ما  دستگاه ساخت کارتن  ارائه می دهیم که منحصراً مطابق با نیازهای خاص آنها طراحی شده است. به دلیل کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی، استحکام و عملکرد بهینه برای زمان طولانی تر، برای کاربردهای صنعتی بسیار مناسب است.

 

طراحی و تولید انواع دستگاه کارتن سازی

 

ماشین سازی مقصدجو می تواند ماشین آلات ساخت کارتن و دستگاه جعبه سازی را برای خط تولید کارتن برای شما تامین کند.

راه‌حل‌های نوآورانه‌ای از دستگاه‌های کارتن سازی  برای  تولید کارتن تجربه میکنید. دستگاه کارتن ساز یمقصدجو  قادر به تولید هر کارتنی از یک خط مستقیم تا کارتن قفل تصادفی در تخته جعبه تاشو هستند. عملکرد بصری صفحه نمایش لمسی و ماهیت ماژولار دستگاه ها امکان یک مسیر ارتقاء آسان را فراهم می کند.

ما خود را به عنوان یک توسعه دهنده کسب و کار مشتریانمی بینیم. ما به دنبال ایجاد روابط قوی و چند وجهی با مشتریان در تمام سطوح تجاری هستیم. آموزش، درک کسب و کار و جریان دو طرفه ارتباطات برای موفقیت کسب و کار ما ضروری است.

از یک پایه قوی تجربه، راه حل های نوآورانه ارائه می دهیم و به طور منظم خدماتی را که ارائه می کنیم مطابق با نیازهای مشتری در حال تغییر بررسی می کنیم.

ماشین‌های کارتن سازی ما برای دوام طراحی و ساخته شده‌اند. ما معتقدیم مهم است که به ماشین به عنوان دارایی نگاه کنیم که برای ارائه بازده تجاری قابل توجهی در طول عمر ماشین طراحی شده است.

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

با هدف اصلی حداکثر رضایت مشتری، ما درگیر تولید، عرضه و صادرات طیف قابل توجهی از دستگاه کارتن سازی، دستگاه دایکات و دستگاه چاپ فلکسو خودکار هستیم. این ماشین‌ها با استفاده از اجزای کیفی و مواد اولیه در تاسیسات پیشرفته تولیدی ما ساخته می‌شوند. این محصولات به دلیل عملکرد عالی، راندمان بالا، نگهداری کم و همچنین عملکرد و نصب آسان، در بازار بسیار مورد علاقه هستند.

ما توسط یک تیم بسیار سخت کوش از متخصصان پشتیبانی می شویم که ستون فقرات کل عملیات تجاری ما هستند. این تیم تولید، تامین و صادرات  دستگاه کارتن سازی و دستگاه چاپ فلکسو اتوماتیک را به صورت سیستماتیک تضمین می کند. برای اینکه این ماشین ها مطابق با مشخصات دقیق مشتریان ساخته شوند، مطابق با آنها کار می کنند. متخصصان ما به خوبی آموزش دیده اند و سال ها تجربه در این زمینه دارند. ما جلسات آموزشی و برنامه‌های آموزشی مختلفی را برگزار می‌کنیم تا مهارت‌های آن‌ها را مطابق با پیشرفت‌های فناوری پرورش دهیم.

قیمت دستگاه کارتن سازی در تهران بسیار مناسب می باشد و دارای کیفیت بالا  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

برخی از مشتریان