ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی

تاریخ انتشار : 2023/03/08

ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی ،دستگاه کارتن سازی به صورت نو و کار کرده در جیتوپک فروش میرسد ، ۱۰ درصد زیر قیمت بازار همراه با گارانتی معتبر تعمیر و تعویض قطعات درجیتوپک . صنایع ماشین الات کارتن سازی جیتوپک دارای ۲۰ سال سابقه ساخت تمامی دستگاه کارتن سازی دارد .

ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی

ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی

فروش ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی

فروش دستگاه چاپ زنجیری در تمامی ابعاد

فروش روتاری حرکت اتوماتیک شاسی سنگین

و تمامی ماشین الات  کارتن سازی کار کرده .

خرید دستگاه کارتن سازی شامل:

دستگاه فلکسو دورنگ با چاک تنظیم برقی

دستگاه فلکسو دورنگ با چاک و روتاری

لبچسب دهانه ۲/۴۰

لبچسب دهانه ۲/۱۰

دایکات پینگ پنگی دهانه ۲ متر در حد کاملا سالم بدون ایراد

دستگاه چاپ فلکسو کارتن سازی ۴ رنگ. مدل ۲۰۱۷. کم کارکرد. عرض ۱۶۰. طول ۲۴۰.

ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی با قیمت ارزان به فروش می رسد.

 

چه زمانی دستگاه کارتن سازی باید بررسی شود؟

بازرسی ها باید در فواصل زمانی برنامه ریزی شده منظم، یک یا دو بار در سال انجام شود. سازنده دستگاه کارتن سازی شما توصیه های بازرسی را بر اساس نوع دستگاه، محصول، چرخه تولید و محیط تولید شما ارائه می کند.

چرا؟

ماشین آلات کارتن سازی شما محصول شما را برای ارسال یا فروش به کاربران نهایی شما آماده می کند. این یک بخش حیاتی از کسب و کار شما است و باید با آن رفتار شود. بازرسی‌های منظم ماشین‌آلات، همراه با ممیزی خدمات جامع و برنامه نگهداری پیشگیرانه، تضمین می‌کند که برای سال‌های متمادی به طور موثر عمل می‌کند.

آیا دستگاه کارتن سازی جیتوپک دارید؟ به بازرسی های تخصصی توسط تکنسین های دارای گواهی جیتوپک برای اطمینان از عمر طولانی تجهیزات خود علاقه مند هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  برنامه های حسابرسی خدمات و نگهداری پیشگیرانه جدید ما امروز با ما تماس بگیرید .

 

ماژول بازرسی کارتن جدید برای مجموعه ای از محصولات دارویی، پزشکی و غذایی مناسب است. ماژول ممکن است در پایین دست اکثر ماشین های کارتن سازی نصب شود و سه عملکرد اصلی را مستقل از کارتن ساز انجام می دهد. فلپ های باز روی کارتن ها را بررسی می کند، کدهای لات و تاریخ را روی کارتن چاپ می کند و تأیید بصری چاپ را ارائه می دهد. این ماژول مستقل است، با سیستم های چاپگر و بینایی کاملاً یکپارچه و سازگار با انواع و مارک های چاپگر، جوهر افشان یا لیزری و همچنین با تمام سیستم های بینایی است. سیستم کنترل گسسته و قابل تایید برای استفاده در کاربردهای دارویی است.

آیا به ترکیب یک راه حل کارتن سازی در شرکت خود فکر کرده اید؟ این یک راه حل بسته بندی خودکار، صرفه جویی در زمان و دقیق است، بنابراین جای تعجب نیست که صنعت بسته بندی و کارتن سازی در حال شکوفایی است… علی رغم برخی روندهای چالش برانگیز در این صنعت.

فروش ماشین آلات دست دوم

فروش ماشین آلات دست دوم

طبق نظرسنجی اخیر ازموسسه تولیدکنندگان ماشین آلات کارتن سازی:

 • این صنعت به دلیل مشکلات زنجیره تامین گسترده و کمبود نیروی کار به چالش کشیده شده است.
 • این مشکلات زنجیره تامین بر در دسترس بودن و هزینه مواد خام و قطعات تاثیر می گذارد.
 • بیش از ۹۰ درصد از CPG ها می گویند که این مشکلات یا به طور باورنکردنی یا تا حدودی تأثیرگذار هستند.
 • اکثر شرکت ها انتظار دارند که آنها ظرف سه سال حل و فصل شوند، اما حداقل ۲۵ درصد از شرکت ها فکر می کنند که زمان بیشتری طول می کشد.

 

پس چرا صنعت کارتن سازی در برابر این روندها رونق می گیرد؟ در اینجا سه ​​عامل کلیدی وجود دارد که به موفقیت در بازار کمک می کند.

 • رشد سریع غذا و نوشیدنی
  داده‌های اخیر نشان می‌دهد که عادات خرید مصرف‌کننده در بازار غذا و نوشیدنی پس از برداشته شدن فشار از زمان قرنطینه افزایش یافته است. این تقاضای مداوم برای مواد غذایی و نوشیدنی های بسته بندی شده فرآوری شده دلیل قابل توجهی برای رشد در بازار ماشین آلات کارتن سازی/بسته بندی است.
 • مقیاس‌پذیری نام بازی است
  با محدودیت‌های نیروی کار، تغییر مقررات، اقدامات ایمنی، چالش‌های انطباق، و هزینه‌های بسیار بالای انرژی که در سرتاسر جهان دردسرهایی را برای اپراتورها ایجاد کرده است، مقیاس‌پذیری به خط مقدم عملیات منتقل شده است. مقیاس‌پذیری از طریق اتوماسیون و کارتن‌سازی آسان‌تر انجام می‌شود، زیرا وقتی هزینه‌ها و منابع می‌توانند مقیاس‌پذیر باشند، طیف گسترده‌تری از گزینه‌های تولید را در اختیار اپراتورها قرار می‌دهد.
 • سازگار با محیط زیست برای همه
  این همه خشم است – و به دلایل عالی. بسته بندی سازگار با محیط زیست با کارتن سازی اهداف پایداری سازمان شما را ارتقا می دهد، ردپای کربن را کاهش می دهد، از لوازم سازگار با محیط زیست استفاده می کند (بخوانید: نه پلاستیک)، مواد طراحی بسته بندی را به حداقل می رساند، و ضایعات را کاهش می دهد. اگر از ما بپرسید، اینها دلایل محکمی برای تغییر بسته بندی کارتن قابل بازیافت هستند.

همانطور که صنعت کارتن سازی در حال گسترش است، جیتوپک سخت کار می کند تا راه حل های سطح بالایی را از طریق ارزش سرعت، دقت و رسیدگی ملایم ارائه دهد. ماشین‌های ما به اندازه کافی همه کاره هستند تا طیف گسترده‌ای از اشکال کارتن و بسته‌های فلپ را در خود جای دهند.

درجیتوپک، اگر یک بار گفته باشیم، هزار بار گفته ایم. ما برای مدت طولانی با مشتریان خود شریک هستیم. اگر در مورد اتوماسیون کارتن خود سؤالی دارید (ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی با قیمت ارزان به فروش می رسد.)یا به کمک نیاز دارید، همیشه یک تلفن  تماس می گیریم.

 

ماشین آلات دست دوم و نو کارتن سازی با قیمت ارزان.

 

 

برخی از مشتریان