وسایل کارتن سازی

تاریخ انتشار : 2022/09/15

وسایل کارتن سازی

وسایل کارتن سازی ،ماشین کارتن سازی برای تولید جعبه  با اندازه ها، شکل ها و ظرفیت های مختلف استفاده می شود. از این جعبه ها برای بسته بندی کالاهای مصرفی و صنعتی استفاده می شود. جعبه ها به دلیل استحکام، کارایی هزینه، پایداری، سبکی  محبوبیت دارند و ترجیح داده می شوند. دستگاه کارتن سازی در ظرفیت های تولیدی و رنج قیمتی متفاوت موجود می باشد. از این رو، گسترش صنعت بسته بندی به رشد بازار ماشین آلات کارتن سازی کمک می کند.

وسایل کارتن سازی

وسایل کارتن سازی

بازار جهانی ماشین آلات کارتن سازی

  • افزایش تقاضا برای کارتن بسته بندی به دلیل رشد صنعتی شدن و اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی، به نوبه خود باعث رشد بازار جهانی ماشین آلات کارتن سازی(وسایل کارتن سازی) می شود. افزایش جمعیت در سراسر جهان تاثیر مثبتی بر رشد صنعت غذا و نوشیدنی دارد که یکی از عوامل کلیدی رشد بازار است.
  • افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان و رشد ضریب نفوذ اینترنت منجر به گسترش صنعت تجارت الکترونیک می شود. انتظار می‌رود این امر تقاضا برای کارتن بسته بندی را افزایش دهد، که متعاقباً به هدایت بازار ماشین‌های کارتن سازی در طول دوره پیش‌بینی کمک می‌کند. علاوه بر این، رشد جمعیت در کشورهای نوظهور بر رشد کالاهای مصرفی و لوازم الکترونیکی تأثیر می‌گذارد که به کل بازار بسته‌بندی از نظر تولید، مصرف و تجارت کمک می‌کند. پیش بینی می شود که این امر به بازار ماشین آلات کارتن سازی(وسایل کارتن سازی) کمک کند.

کسب و کار ساخت کارتن

استفاده از جعبه های مقوایی در واقع کمک می کند تا در بسته بندی فله و حمل و نقل کالا از جایی به جای دیگر به درستی برسد. هر فردی می تواند این تجارت را راه اندازی کند، در این زمینه شما به هیچ مدرک تحصیلی نیاز ندارید. در صورت نیاز، فقط برنامه ریزی مناسب، ظرفیت سرمایه گذاری و مهارت شبکه مورد نیاز است. این یک تجارت B به B است، بنابراین شما باید بتوانید تعداد زیادی کارتن تولید کنید تا سفارشات بزرگ را برآورده کنید.

حتما دیده اید که امروزه هر وسیله ای که به خانه شما می آید در جعبه مقوایی بسته بندی می شود، چنین کالایی وجود ندارد که در جعبه مقوایی بسته بندی نشود. به همین دلیل نیاز به جعبه مقوایی در بازار بسیار زیاد است. اگر تجارت ساخت کارتن را راه اندازی کنید، می توانید با انجام این تجارت سود زیادی کسب کنید، زیرا با نگاهی به نیاز جعبه مقوایی می توان گفت که هرگز در این تجارت با رکود مواجه نخواهید شد.

مشاوره راه اندازی خط تولید کارتن سازی

وسایل کارتن سازی

دستگاه دایکات کارتن

دستگاه لب چسب کارتن

دستگاه فلکسو

دستگاه برش کارتن

پتانسیل بازار ساخت کارتن در بخش تولید هر صنعتی بسیار بالا است. تقریباً همه صنایع برای بسته بندی به جعبه نیاز دارند و در عصر حاضر بیشترین استفاده از آن در بخش تجارت الکترونیک در حال ظهور است. صنعت تجارت الکترونیک بسیار سریع در حال رشد است. تقاضا برای جعبه های کارتن برای دهه آینده در زمینه مواد بسته بندی برای تجارت الکترونیک بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر برای کسب و کار تولید جعبه برنامه ریزی می کنید، این تجارت می تواند نقطه عطفی برای شما باشد.

برای راه اندازی کارخانه کارتن سازی بودجه مورد نیاز: هزینه اجاره کارگاه، هزینه دستگاه کارتن سازی، هزینه مدیریت، دستمزد کارگران، ثبت صنعتی و تجاری، هزینه تهیه مواد اولیه (مقوا)، سرمایه در گردش، هزینه های متفرقه آب و برق و … .

هنگامی که یک کارخانه کارتن سازی کوچک باز می کنید، فقط به ماشین آلات کارتن اولیه نیاز دارید، یعنی چاپگر کارتن ،  دستگاه دوخت کارتن یا دستگاه چسب تاشو و دستگاه تسمه کش، سرمایه گذاری کلی روی هزینه دستگاه کارتن سازی خیلی زیاد نخواهد بود.

اگر با ماشین نیمه اتوماتیک کار خود را شروع کنید، می توانید ۵۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ جعبه در روز بسازید در حالی که اگر این تجارت را با ماشین اتوماتیک کارتن سازی شروع کنید، می توانید از ۵۰،۰۰۰ جعبه در روز ۱۰۰۰۰۰۰ جعبه بسازید. متعجب . بستگی به مشتری دارد که سفارش می دهد، جعبه اندازه ای که می سازد.

کارخانه کارتن سازی

کارخانه کارتن سازی

 

برخی از مشتریان